BlueSalt24 نام تجاری فروشگاه نمک آبی است که فعالیت خود را از سال 2010 میلادی در کشور آغاز کرده است. فروشگاه نمک آبی نماینده رسمی و اصلی استخراج و پخش انواع نمک آبی و صورتی در ایران است که محصولات خود را در سراسر کشور در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. همچنین امکان خرید عمده نمک آبی و نمک صورتی هیمالیا نیز در فروشگاه BlueSalt24 برای شما فراهم است.

اولین شرکتی که این نمک راشناسایی و استخراج کرده و بعد از آنالیز توسط آزمایشگاهای آلمانی آن را به جهان عرضه نموده است،  شرکت پرشین بلوسالت ۲۴ بود persianbluesalt24 که در سال ۲۰۱۰ میلادی این نمک را کشف و به املاحات معدنی غنی موجود در آن پی برد. این املاحات معدنی برای سوخت و ساز بدن انسان حیاتی می باشند. نمک آبی جدا از انواع مواد معدنی خاص و‌مثبتی مانند کلسیم، مگنزیم، روی، آهن و یُد طبیعی که دارد، دارای کلرید سدیم ( natrium chloride) به مقدار کم و مقدار قابل توجهی کلرید پتاسیم می باشد (Kalium chlorid) که این موضوع یکی از بزرگ‌ترین نکات مثبت نمک آبی با دیگر نمک هاست.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09123305313 در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار بگیرد. همچنین می توانید با پر کردن فرم مربوط به خرید عمده نمک آبی و صورتی اطلاعات خود را در اختیار ما بگذارید تا کارشناسان ما با شما در ارتباط باشند.

هر نمک شوری، نمک آبی نیست!