سنگ نمک هوا را تصفیه می‌کند؟

دسته بندی ها : مقالات
ذرات تشکیل دهنده نمک‌ها نور خورشید را جذب کرده و آن را به انرژی تبدیل می‌کند. انرژی آزاد شده توسط سنگ نمک‌ها، اثر شگفت‌انگیزی بر محیط اطراف خود می‌گذارد؛ تصفیه هوا و پاک‌سازی آن نیز یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌توان به آن اشاره کرد. به‌دلیل وجود یون‌ها و ساختار اتمی الکتریکی، سنگ‌های نمک قادر به تبدیل شدن به حالت مایع و برعکس خواهند بود.سنگ نمک هوا را تصفیه میکند، به معنی اصلی پاک‌سازی می‌رسیم. گفتیم که ذرات تشکیل‌دهنده نمک باردار هستند؛ این یون‌ها، بار مثبت را در فضا پراکنده می‌کنند. اگر در محیطی، بار منفی وجود داشته باشد، سنگ نمک‌های ساخته شده از نمک صورتی یا هر نمک اصل دیگری، آن را خنثی می‌کنند. با این تعریف به‌راحتی متوجه می‌شویم که منظور از تصفیه هوا، لزوما از بین بردن غبار و ریزگردها نیست! بلکه دفع انرژی‌های شیطانی و منفی و ایجاد آرامش است.
سنگ نمک هوا را تصفیه می‌کند؟

نمک‌ها در طبیعت در اشکال متنوعی یافت می‌شوند! از نمک پودر شده با مصارف خوراکی گرفته تا شکل‌های کریستالی و سنگ نمک. نمک به‌جز خاصیت مزه بخشیدن به غذا، خواص دیگری نیز دارد. یکی از این موارد، پاکسازی محیط است. حتما از برخی افراد شنیده‌اید که «سنگ نمک هوا را تصفیه میکند» اما درباره صحت و سقم آن اطلاعاتی کافی ندارید. ما در این نوشته از بلوسالت، قصد پرداختن به موضوع پاک‌سازی محیط و دفع انرژی‌های منفی از طریق نمک را داریم. اگر شما هم به این موضوع علاقه‌مند هستید، حتما تا پایان مقاله همراه ما باشید.

یونیزاسیون؛ تشریح چگونگی استفاده از سنگ نمک برای تصفیه هوا

یون‌ها همان ذرات باردار در فضا اطراف ما هستند؛ نمک نیز یکی از منابع اصلی و طبیعی تولیدکننده یون محسوب می‌شود. در فروشگاه نمک آبی، انواع و اقسام نمک‌های اصل به صورت تکه‌ای و پودری به فروش می‌رسند. سنگ نمک‌ها جایگاه ویژه‌ای در میان مشتریان ثابت بلوسالت دارند. ذرات تشکیل دهنده نمک‌ها نور خورشید را جذب کرده و آن را به انرژی تبدیل می‌کند. انرژی آزاد شده توسط سنگ نمک‌ها، اثر شگفت‌انگیزی بر محیط اطراف خود می‌گذارد؛ تصفیه هوا و پاک‌سازی آن نیز یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌توان به آن اشاره کرد. به‌دلیل وجود یون‌ها و ساختار اتمی الکتریکی، سنگ‌های نمک قادر به تبدیل شدن به حالت مایع و برعکس خواهند بود.

سنگ نمک هوا را تصفیه می‌کند؟

آیا سنگ نمک هوا را تصفیه میکند و با یونیزاسیون باعث بهبود مشکلات تیروئید می‌شود؟

پس از جذب نور خورشید توسط کریستال‌های بزرگ نمک، انرژی فوق‌العاده‌ای در اطراف بدن انسان ایجاد می‌شود. این انرژی باعث ایجاد آرامش، تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود عملکرد قلب و کمک به کارکرد غدد فوق کلیوی و تیروئید می‌شود. با خرید وسایل دکوری ساخته شده با  نمک آبی، نمک صورتی هیمالیا و نمک دریا از فروشگاه‌های معتبر، آثار مثبت یون‌های نمک را در زندگی خود جاری کنید.

منظور از تصفیه هوا با سنگ نمک چیست؟ دفع انرژی‌های منفی و آلودگی‌های روحی

در ادامه توضیح اینکه چگونه سنگ نمک هوا را تصفیه میکند، به معنی اصلی پاک‌سازی می‌رسیم. گفتیم که ذرات تشکیل‌دهنده نمک باردار هستند؛ این یون‌ها، بار مثبت را در فضا پراکنده می‌کنند. اگر در محیطی، بار منفی وجود داشته باشد، سنگ نمک‌های ساخته شده از نمک صورتی یا هر نمک اصل دیگری، آن را خنثی می‌کنند. با این تعریف به‌راحتی متوجه می‌شویم که منظور از تصفیه هوا، لزوما از بین بردن غبار و ریزگردها نیست! بلکه دفع انرژی‌های شیطانی و منفی و ایجاد آرامش است. نمک‌های سنگی، اکثرا بزرگ هستند و می‌توان آن‌ها را به شکل لوازم دکوری درآورد. اکثرا قیمت نمک صورتی هیمالیا در حدی است که همه افراد بتوانند از خواص بی‌نظیر دارویی و آثار معنوی آن بهره‌مند شوند. اگر یک شئ تزئینی ساخته شده با نمک صورتی را دیدید، آن را برای پاک‌سازی انرژی‌های منزل خود خریداری کنید.

سنگ نمک هوا را تصفیه می‌کند؟

اهمیت استفاده از سنگ نمک در مدیتیشن و یوگا

همه افرادی که یوگا و مدیتیشن انجام می دهند، در کنار رسیدن به آرامش و رفع استرس، به افزایش تمرکز نیز نیاز دارند. به همین دلیل است که سنگ نمک در فنگ شویی کاربرد فراوانی دارد. اگر در کلاس‌های تخصصی یوگا و مدیتیشن شرکت کرده باشید، چراغ‌ها و ظروف تهیه شده از سنگ نمک، توجهتان را جلب کرده است. یوگی‌ها و یوگینی‌ها با قرار دادن یک شمع در داخل این سنگ‌ها، انرژی‌های درون نمک را به اطراف منتقل می‌کنند. این انرژی باعث افزایش تمرکز و تعادل، رفع انرژی‌های منفی و بهبود کیفیت هوا می‌شود. نکته جالب‌توجه این است که هر سال به‌اندازه یک میلی‌متر از ضخامت بلورهای سنگ نمک کاسته می‌شود؛ این موضوع به‌دلیل هم‌جواری این ماده با هوای اطراف است.

آشنایی با سایر خواص کریستال نمک؛ سنگ نمک و جادوی کاهش استرس

زندگی امروز و گستردگی استفاده از وسایل دیجیتال، باعث آسیب‌های بسیاری شده است. مغز انسان به‌طورطبیعی امکان تولید امواجی با سرعت ۸ هرتز را دارد؛ اما لوازم الکترونیکی مانند موبایل، لپ‌تاپ، وای فای و تبلت، انرژی‌هایی تا ۱۶۰ هرتز تولید می‌کنند. این بدان معنا است که مغز ما روزانه ۲۰ برابر ظرفیت خود در معرض انواع و اقسام امواج قرار می‌گیرد. همین موضوع باعث از بین رفتن آسایش و بیشتر شدن استرس می‌شود. استفاده از وسایل دکوری ساخته شده با کریستال‌های نمک، این امواج مخرب را کاهش می‌دهد؛ درنتیجه آرامش‌خاطر در فضای اطراف شما حکم‌فرما خواهد شد.

سنگ نمک هوا را تصفیه می‌کند؟

خاصیت برتر سنگ‌های نمک؛ بهبود کیفیت خواب در شب

گفتیم که امواجی که روزانه با آن‌ها سروکار داریم، بسیار بیشتر از ظرفیت معمولی مغز ما است. اغلب کسانی که با مشکل بی‌خوابی دست‌وپنجه نرم می کنند، گرفتار عوارض مخرب امواج مختلف در پیرامون خود شده‌اند. قرار دادن یک کریستال نمک آبی، نمک دریا یا نمک صورتی هیمالیا در اتاق این بیماران، در بهبود کیفیت خواب شبانه‌شان اثر مثبتی خواهد داشت. همچنین سردردهای میگرنی و بیماری‌های تنفسی نیز با گذاشتن سنگ نمک در محیط، به‌سادگی درمان می‌شوند.

 

تهیه سنگ نمک با خواص دارویی شگفت‌انگیز از فروشگاه بلوسالت

در این نوشته به خاصیت مهم کریستال‌های نمک پرداختیم؛ همچنین توضیح دادیم که چگونه سنگ نمک هوا را تصفیه میکند و باعث پاک‌سازی محیط پیرامون می‌شود. اگر گرفتار استرس و اضطراب هستید، شب‌ها به‌راحتی نمی‌خوابید، سردردهای میگرنی امان شما را بریده، همیشه احساس رخوت و افسردگی دارید و تمرکز خود را به‌راحتی از دست می‌دهید، چاره کار شما خرید سنگ نمک اصل است. با سفارش انواع کریستال‌های نمک آبی، نمک دریا و نمک صورتی هیمالیا و قرار دادن آن در گوشه اتاق، از آثار شگفت‌انگیز آن بهره‌مند شوید.

سایت بلوسالت ۲۴ آماده خدمت‌رسانی به مشتریانی است که قصد خرید سنگ نمک‌های اصل و دارویی را دارند. این محصولات که از ۵ الی ۳۰ کیلوگرم وزن دارند، به‌راحتی از فروشگاه اینترنتی Bluesalt24 قابل‌خریداری هستند. هموطنان عزیز در کشور ایران و آلمان، کلیه سفارش‌های خود را در کوتاه‌ترین زمان دریافت خواهند کرد. برای هماهنگی، اطلاع از قیمت سنگ‌های نمک و نحوه ثبت سفارش و پرداخت با شماره 09123305313 تماس بگیرید. همکاران ما در تیم پشتیبانی بلوسالت آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما عزیزان هستند.

سوالات متداول

01آیا سنگ نمک به‌عنوان یک تصفیه‌ هوا طبیعی عمل می‌کند؟

بسیاری از افراد بر این باورند که استفاده از چراغ نمک، به دلیل تولید یون‌های منفی انرژی محیط را بهبود می‌بخشد.

02آیا سنگ نمک رطوبت هوا را از بین می‌برد؟

سنگ نمک خاصیت جذب رطوبت هوا را دارد و میزان رطوبت را  در محیط کاهش می‌دهد.

03چرا سنگ نمک همیشه خیس یا مرطوب است؟

سنگ نمک رطوبت هوا را به خود جذب می‌کند؛ به این ترتیب با قرارگیری در محیط باز یا هوای آزاد، بعد از مدتی قطرات آب روی آن شروع به جمع شدن می‌کنند.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سنگ نمک هوا را تصفیه می‌کند؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2020-2024 BLUESALT24 - All Rights Reserved©