کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی

دسته بندی ها : مقالات
خاصیت یونیزاسیون (یونیزه کردن) نمک در جوار بدن انسان باعث شده که افراد حس آرامش پیدا کنند و انرژی‌های مثبت در فضا پخش شود. در فروشگاه نمک آبی انواع سنگ نمک‌های متعدد قابل سفارش و خریداری هستند.یکی از خواص سنگ نمک در فنگ شویی، از بین بردن انرژی‌های منفی در انسان و محیط است. برخی مشتریان پس از خرید نمک آبی به‌صورت تخته‌ای (و نه پوردی و کریستالی)، و قرار دادن آن در محیط کار یا منزل خود، موفق به جذب ثروت کلان شده‌اند. از آن‌جایی که انرژی‌های منفی باعث فقر و ازدست‌دادن پول می‌شود، با پاکسازی محیط خود و رهایی از شر negative energies، به‌راحتی ثروتمند خواهید شد. فراموش نکنید که سنگ نمک‌های قرارداده‌شده در محیط لازم است هر چندوقت یک‌بار تعویض شوند؛ این موضوع را با تغییر رنگ آن‌ها می‌توانید تشخیص دهید.بهترین سنگ نمک در فنگ شویی، نمک‌های تصفیه نشده و نمک دریا هستند؛ زیرا باعث پاکسازی هرچه بیشتر محیط و فضای اطراف شما خواهند شد.
کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی

علم فنگ شویی یکی از فنون و فلسفه‌های چین باستان است و به چیدمان صحیح لوازم مربوط می‌شود. در این علم، یاد می‌گیریم که چطور یک دکوراسیون مناسب برای چیدن صحیح وسایل در فضای داخلی منازل پیدا کنیم. ماحصل این کار، دفع انرژی‌های منفی و رسیدن به آرامش، شادی، موفقیت و سلامتی است. نمک‌ها یکی از مواردی هستند که در انرژی‌درمانی و مکتب فنگ شویی کاربرد دارند؛ متخصصین این علم، ارزش خاصی برای انواع نمک قائل هستند. عملکرد سنگ نمک در فنگ شویی و خواص این ماده، از مطالبی است که در این مقاله قصد پرداختن به آن را داریم. امیدوارم در انتها، اطلاعات خوبی درباره این موضوع کسب کنید.

کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی

خواص سنگ نمک در فنگ شویی؛ از بهبود مشکلات تنفسی تا دور کردن انرژی منفی و جذب ثروت!

آیا می دانستید نمک‌ها یکی از منابع طبیعی برای تولید ذرات باردار (یون) محسوب می‌شوند؟ خاصیت یونیزاسیون (یونیزه کردن) نمک در جوار بدن انسان باعث شده که افراد حس آرامش پیدا کنند و انرژی‌های مثبت در فضا پخش شود. در فروشگاه نمک آبی انواع سنگ نمک‌های متعدد قابل سفارش و خریداری هستند. اما نحوه استفاده و چنیش این سنگ‌ها در محیط و دکوراسیون، از مباحثی است که تنها در علم فنگ شویی بررسی می‌شود. خواص استفاده از این ماده عبارت است از:

  1. دفع کلیه انرژی‌های منفی
  2. ایجاد آرامش در محیط
  3. کمک به بیماران ریوی و تنفسی
  4. پاک‌سازی محیط از دود و گردوغبار
  5. منظم کردن الگوی خواب و رفع بی‌خوابی‌های شبانه
  6. کاهش سردردهای میگرنی
  7. تنظیم فشار خون

افرادی که به ریزگردها حساسیت دارند، براثر سبک‌زندگی خود استرس بسیاری را تحمل می‌کنند، سیستم ایمنی بدنشان ضعیف است و همواره در اطراف خود انرژی‌های منفی را احساس می کنند، بهتر است از سنگ نمک‌ها برای رفع این موارد کمک بگیرند.

کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی

خواص سنگ نمک در محل کار؛ ارتباط سنگ نمک و ثروت

گفتیم که یکی از خواص سنگ نمک در فنگ شویی، از بین بردن انرژی‌های منفی در انسان و محیط است. برخی مشتریان پس از خرید نمک آبی به‌صورت تخته‌ای (و نه پوردی و کریستالی)، و قرار دادن آن در محیط کار یا منزل خود، موفق به جذب ثروت کلان شده‌اند. از آن‌جایی که انرژی‌های منفی باعث فقر و ازدست‌دادن پول می‌شود، با پاکسازی محیط خود و رهایی از شر negative energies، به‌راحتی ثروتمند خواهید شد. فراموش نکنید که سنگ نمک‌های قرارداده‌شده در محیط لازم است هر چندوقت یک‌بار تعویض شوند؛ این موضوع را با تغییر رنگ آن‌ها می‌توانید تشخیص دهید.

آیا جایگاه سنگ نمک در فنگ شویی و محل قرارگیری آن اهمیت دارد؟ سنگ نمک و ثروت ارتباطی دارند؟

از آن‌جایی که فنگ شویی یک علم است، بنابراین اصول و قواعد خود را دارد. یکی از نکاتی که اکثر افراد به آن توجهی ندارند، محل سنگ نمک در فنگ شویی و نقطه قراردادن آن است. برخی افراد، سنگ نمک صورتی را به‌دلیل رنگ جذاب آن در جای جای خانه خود قرار می‌دهند. این کار نه‌تنها به‌هیچ‌عنوان اثر مثبتی بر فضای پیرامون نمی گذارد، بلکه به‌نوعی اتلاف پول محسوب می‌شود. قیمت خرید نمک صورتی هیمالیا در برابر فواید آن بسیار منطقی و به‌صرفه است.

در علم فنگ شویی جایگاه قرارگرفتن سنگ نمک در جنوب غربی، غرب، شمال غربی، مرکز و شمال شرقی محیط است. اکثرا توصیه می‌شود که این ماده را در زیرزمین خانه‌ها یا گوشه‌های تاریک و بدون نور راهرو جای‌گذاری کنید. اگر یک شمعدان از جنس سنگ نمک دارید، با روشن کردن شمع و گذاشتن آن در شمال شرق و شمال غرب منزل خود، عناصر خاک و آتش را تقویت کنید. استفاده از سنگ نمک‌ها در دستشویی نیز بسیار توصیه شده است؛ با قرار دادن این ماده، کلیه آلودگی‌ها و انرژی‌های منفی را جذب نمک کنید. فراموش نکنید که با تغییر رنگ و کدر شدن سنگ‌ها، زمان تعویض آن‌ها فرا می‌رسد.

کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی

مضرات سنگ نمک در خانه؛ نمک‌های تزئینی را نباید خورد!

بهترین سنگ نمک در فنگ شویی، نمک‌های تصفیه نشده و نمک دریا هستند؛ زیرا باعث پاکسازی هرچه بیشتر محیط و فضای اطراف شما خواهند شد. توصیه می‌کنیم افرادی که در خانه خود فرزند کوچک یا حیوان خانگی دارند، با توجه بیشتری سنگ نمک‌ها را در محل های مناسب خود قرار دهند. سنگ نمک‌های تزئینی به‌دلیل تصفیه نشدن و وجود انواع ناخالصی در آن‌ها، به‌هیچ‌عنوان قابل خوردن نیستند. این نوع نمک برای درخت انار و تقویت میوه و بار آن‌ها استفاده می‌شوند. اگر می‌خواهید با قرار دادن نمک‌های سنگی در گوشه‌های خانه، از فواید آن بهره‌مند شوید، پیشنهاد می‌کنیم که آن‌ها را روی یک پایه یا سطح بلند بگذارید. از این طریق از دسترس فرزندان کوچک شما دور خواهند ماند.

خرید انواع سنگ نمک‌های متنوع با خواص فراوان از فروشگاه بلوسالت

در این نوشته درباره فواید سنگ نمک در فنگ شویید صحبت کردیم و علت اهمیت آن را در این حوزه مورد بررسی قرار دادیم. اگر قبلا در محیط اطراف خود از سنگ‌های نمک تزئینی استفاده می‌کردید، اکنون جای درست قراردادن آن را نیز می دانید. برای افزایش ثروت، دورکردن انرژی‌های منفی، پاکسازی هوا از شر ذرات و گردوغبار و کاهش سردردهای میگرنی، وسایل دکوری ساخته‌شده از سنگ نمک را استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی بلوسالت با بیش از ده سال تجربه در زمینه استخراج مستقیم و فروش انواع سنگ نمک‌های نمک آبی، نمک دریا و نمک صورتی مشغول به فعالیت است. شرکت ما دو دفتر دارد؛ یکی در ایران و دیگر در کشور آلمان. هموطنان عزیز در جای جای میهن عزیزمان با ثبت سفارش، آن را در اولین فرصت در منزل خود تحویل خواهند گرفت. فرقی ندارد که نمک دارویی را به شکل سنگ نمک می‌خواهید یا بلوری و پودری! Bluesalt24 آن را با بسته‌بندی‌های محکم و محافظت شده برای شما ارسال خواهد کرد. درصورت نیاز به مشاوره درباره فواید انواع نمک دارویی، نحوه سفارش و ارسال، قیمت نمک‌ها و مواردی از این قبیل، با تیم پشتیبانی بلوسالت تماس بگیرید. شماره تلفن 09123305313 پل ارتباطی میان ما و شما عزیزان است.

سوالات متداول

01سنگ نمک باعث جذب ثروت می شود؟

خیر. لزوما استفاده از سنگ نمک باعث جذب ثروت نمی شود و چنین اطلاعاتی بیشتر جنبه فریب دارند. سنگ نمک تنهای خواصی مانند تصفیه هوا دارد.

02تاثیر استفاده از سنگ نمک طبق علم فنگ شویی چیست؟

بر اساس فنگ شویی، استفاده از سنگ نمک باعث دفع کلیه انرژی‌های منفی خانه، ایجاد آرامش در محیط، کمک به بیماران ریوی و تنفسی و پاک‌سازی محیط از دود و گردوغبار می شود.

03چه سنگ نمکی را در خانه قرار دهیم؟

توصیه می شود در صرت تمایل به خرید سنگ نمک، حتما به استفاده از سنگ نمک آبی و یا سنگ نمک صورتی بپردازید.

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© 2021 - BLUESALT24 | All rights reserved