کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی

دسته بندی ها : مقالات
آیا می‌دانید سنگ نمک و ثروت چه ارتباطی با یکدیگر دارند؟ شاید برایتان جالب باشد که در متخصصین علم فنگ‌شویی، معتقدند که سنگ نمک برای رزق و روزی خوب است. این افراد باور دارند که گذاشتن نمک در خانه فواید بسیاری دارد. نکته مهمی که متخصصین مکتب فنگ شویی به آن اشاره می‌کنند، محل قرار دادن سنگ نمک در خانه است.
کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی

کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی و خواص این ماده، از مطالبی است که در این مقاله قصد پرداختن به آن را داریم. با مطالعه این مطلب با خاصیت شگفت‌انگیز سنگ نمک در فضا آشنا خواهید شد.

بهبود مشکلات تنفسی از خواص سنگ نمک در فنگ شویی

سنگ نمک به از بین رفتن یون‌های مضر در هوا کمک می‌کنند. هم‌چنین این سنگ‌ها در پاک‌سازی محیط از دود و گردوغبار بسیار موثر هستند. در نتیجه در فضایی که سنگ نمک قرار داشته باشد، تنفس شما راحت‌تر می‌شود. از این رو برای افرادی که مبتلا به آسم هستند، توصیه می‌شود در خانه یا محل کار خود از سنگ نمک استفاده کنند. از نظر فنگ شویی، استفاده از سنگ نمک آبی، صورتی، نارنجی یا هر رنگ دیگری از این سنگ‌های جذاب، به بهبود مشکلات تنفسی کمک می‌کند.

کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی

ایجاد آرامش و دفع انرژی‌های منفی از خاصیت سنگ نمک در خانه

آیا می‌دانستید نمک‌ها یکی از منابع طبیعی برای تولید ذرات باردار (یون) محسوب می‌شوند؟ خاصیت یونیزاسیون (یونیزه کردن) نمک در جوار بدن انسان باعث شده که افراد حس آرامش پیدا کنند و انرژی‌های مثبت در فضا پخش شود. افرادی که به ریزگردها حساسیت دارند، بر اثر سبک‌ زندگی خود استرس بسیاری داشته، سیستم ایمنی ضعیفی دارند و همواره در اطراف خود انرژی‌های منفی را احساس می‌کنند. به این دسته از افراد توصیه می‌شود برای بهره‌مندی از خواص سنگ نمک در خانه از سنگ نمک صورتی یا آبی به‌منظور ایجاد انرژی مثبت در خانه استفاده کنند.

خواص سنگ نمک در محل کار؛ ارتباط سنگ نمک و ثروت

از نظر فنگ شویی بهترین سنگ ثروت، سنگ نمک است. در گذشته سنگ نمک را با اسفند ترکیب می‌کردند و در کیف پول خود قرار می‌دادند. این افراد به این موضوع اعتقاد داشتند که وجود سنگ نمک همراه با اسفند، انرژی‌های منفی که باعث دفع پول و ثروت برای فرد می‌شود را از بین می‌برد. به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد با قرار دادن سنگ نمک‌های رنگی و دکوراتیو، از فنگ شویی ثروت در محل کار بهره می‌گیرند.

از آن‌جایی که انرژی‌های منفی باعث فقر و ازدست‌دادن پول می‌شود، با پاکسازی محیط خود توسط این سنگ‌ها، می‌توانید قدم‌هایی مثبت‌ برای ثروتمند شدن بردارید. فراموش نکنید که سنگ نمک‌هایی که در محیط خانه یا محل کار قرار می‌دهید، باید هر چند وقت یک‌بار تعویض شوند. زمان تعویض سنگ نمک را با تغییر رنگ آن‌ها می‌توان تشخیص داد. اگر برای شما نیز سوال است که سنگ نمک ابی از کجا بخریم؟ پیشنهاد می‌کنیم به قسمت فروشگاهی سایت مراجعه کرده و سنگ نمک مورد‌علاقه خود را سفارش دهید.کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی

خواص سنگ نمک برای چشم زخم و پاکسازی محیط از انرژی منفی

یکی از باورهایی که از گذشته تا به امروز در میان مردم ایران و جهان رایج است باور به چشم زخم است. سنگ نمک برای در امان ماندن از چشم‌زخم بسیار مفید بوده و این باوری است که از تجربه‌های نسل‌های قدیم و علم فنگ شویی رواج یافته است.

اگر شما نیز به چشم زخم اعتقاد دارید، سنگ نمک را می‌توانید در قالب جاشمعی، چراغ‌خواب، آباژور یا شمعدان در خانه یا محیط کار نگهداری کنید. گذاشتن نمک در خانه شما را از هر انرژی منفی، حسادت و چشم زخم دور خواهد کرد. یکی از زیباترین سنگ نمک‌هایی که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده، سنگ نمک صورتی است. اگر می‌پرسید که سنگ نمک صورتی هیمالیا از کجا بخریم، قطعا سفارش از فروشگاه بلوسالت 24 بهترین انتخاب خواهد بود.

سنگ نمک و فنگشویی

بهبود کیفیت خواب از فواید سنگ نمک در خانه

قرار گرفتن بیش از حد در معرض یون‌های مثبت موجود در سرب هوا منجر‌به کاهش جریان خون و پایین آمدن سطح اکسیژن مغز و در نتیجه الگوهای خواب نامنظم می‌شود. راز شگفت‌انگیز سنگ نمک، تولید یون‌های منفی و پاکسازی محیط از یون‌های سنگین مثبت است؛ بنابراین ساده‌ترین راه‌حل برای کاهش یون های مثبت، ایجاد حس خوب و افزایش کیفیت خواب استفاده از سنگ نمک است. برای تزیین سنگ نمک در خانه، می‌توانید از آباژورهای سنگ نمک در اتاق خواب خود استفاده کنید؛ بدین‌ترتیب می‌توانید به منظم کردن الگوی خواب و رفع بی‌خوابی‌های شبانه خود نیز کمک کنید.

اگر دوست دارید در مورد خواص روغن زیتون و نمک برای صورت نیز اطلاعات مفیدی کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله از بلوسالت 24 را مطالعه کنید. ما در این مقاله در مورد خواص‌های شگفت‌انگیز نمک برای پوست صحبت کرده‌ایم.

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم؟ آشنایی با کاربرد سنگ نمک

از آن‌جایی که فنگ شویی یک علم است؛ بنابراین اصول و قواعد خاص خود را نیز دارد. یکی از نکاتی که اکثر افراد به آن توجهی ندارند، محل قرار دادن سنگ نمک در خانه یا محیط کار است. برخی افراد، سنگ نمک را به‌دلیل رنگ‌های جذاب آن در جای جای خانه خود قرار می‌دهند. این کار نه‌تنها هیچ‌ اثر مثبتی بر فضای پیرامون نمی‌گذارد، بلکه به‌نوعی اتلاف پول محسوب می‌شود. هم‌چنین برخی افراد می‌پرسند که سنگ نمک آبی بهتره یا صورتی، معمولا این دو نمک‌ها تاثیراتی یکسانی از نظر فنگ‌شویی دارند و ممکن است فقط در برخی موارد با یکدیگر متفاوت باشند.

کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی

در علم فنگ شویی جایگاه قرار گرفتن سنگ نمک در جنوب غربی، غرب، شمال غربی، مرکز و شمال شرقی محیط است. اکثرا توصیه می‌شود که این ماده را در زیرزمین خانه‌ها یا گوشه‌های تاریک و بدون نور راهرو جای‌گذاری کنید. اگر یک شمعدان از جنس سنگ نمک دارید، با روشن کردن شمع و گذاشتن آن در شمال شرق و شمال غرب منزل خود، عناصر خاک و آتش را تقویت کنید. گذاشتن سنگ نمک در دستشویی نیز بسیار توصیه شده است؛ زیرا با قرار دادن این ماده، کلیه آلودگی‌ها و انرژی‌های منفی از بین می‌رود.

شاید برای شما جالب باشد، اما نمک در بهبود دردهایی هم‌چون درد گوش نیز بسیار مورثر است. ما در مقاله‌ای از مجله بلوسالت 24 در مورد درمان گوش درد با نمک صحبت کرده‌ایم و طریق استفاده از نمک را شرح داده‌ایم. اگر گاهی درگیر چنین دردهایی می‌شوید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را از دست ندهید.

خرید سنگ نمک برای دفع انرژی منفی و دکوراسیون خاص در خانه

در این نوشته درباره کاربرد سنگ نمک در فنگ شویی صحبت کردیم و علت اهمیت گذاشتن سنگ نمک در خانه را مورد‌بررسی قرار دادیم. اگر قبلا در محیط اطراف خود از سنگ‌های نمک تزئینی استفاده می‌کردید، اکنون جای درست قرار دادن آن را نیز می‌دانید. برای افزایش ثروت، دور کردن انرژی‌های منفی، پاکسازی هوا از شر گردوغبار و کاهش سردردهای میگرنی، وسایل دکوری ساخته‌شده از سنگ نمک را استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی بلوسالت با بیش از ده سال تجربه در زمینه استخراج مستقیم و فروش انواع سنگ نمک‌های آبی، نمک دریا و نمک صورتی مشغول به فعالیت است. فرقی ندارد که نمک دارویی را به شکل سنگ نمک می‌خواهید یا بلوری و پودری! Bluesalt24 انواع نمک را با بسته‌بندی‌های محکم و محافظت شده برای شما ارسال خواهد کرد. در‌صورت نیاز به مشاوره درباره فواید انواع نمک دارویی، نحوه سفارش و ارسال، قیمت نمک‌ها و مواردی از این قبیل، با تیم پشتیبانی بلوسالت 24 تماس بگیرید.

سوالات متداول

01سنگ نمک را کجای خانه بگذاریم؟
 • اتاق خواب
 • گوشه‌های دنج و تاریک خانه
 • سرویس بهداشتی و حمام
 • کنار گلدان‌ها
02تاثیر سنگ نمک در خانه طبق علم فنگ شویی چیست؟

بر اساس فنگ شویی، استفاده از سنگ نمک باعث دفع کلیه انرژی‌های منفی خانه، ایجاد آرامش در محیط، کمک به بیماران ریوی و تنفسی و پاک‌سازی محیط از دود و گردوغبار می‌شود.

03چگونه تشخیص دهیم که وقت تعویض سنگ نمک رسیده است؟

با تغییر رنگ و کدر شدن سنگ‌ها، زمان تعویض آن‌ها فرا می‌رسد؛ بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار برای تعویض این سنگ نمک‌ها اقدام کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 11 اردیبهشت 1402 سارینا بهمنی پاسخ دهید

  این واقعیت داره که با کاربرد سنگ نمک در منزل یا محل کار فضای محیط تسویه و پاک میشه؟؟
  و چند وقت یکبار باید نمک رو تعویض کرد؟

  • 20 اردیبهشت 1402 مدیریت سایت پاسخ دهید

   سلام سارینا عزیز
   همونطور که در متن گفتیم خاصیت یونیزاسیون (یونیزه کردن) نمک در جوار بدن انسان باعث میشه که افراد حس آرامش پیدا کنند و انرژی‌های مثبت در فضا پخش شود و به نوعی همون پاکسازی اتفاق بیوفته. در رابطه با تعویض هم باید بگیم که بستگی به این که داره شما سنگ نمک را در چه محیطی استفاده کنید. تشکز همراهیتون

 • 12 اردیبهشت 1402 سارا نعمتی پاسخ دهید

  من مدتیه به توصیه علم فنگ شویی سنگ نمک صورتی توی اتاقم گذاشتم طوری که هر صبح در معرض نور خورشید هستش و واقعا تاثیر خوبی روی حال و احوال من داشته صبح ها با انرژی بیشتری بیدار میشم.

  • 24 اردیبهشت 1402 مدیریت سایت پاسخ دهید

   سلام سارا عزیز
   خوشحالیم همراه ما هستید و ممنون که تجریبات خوبتون را با ما به اشتراک می گذارید.

 • 13 اردیبهشت 1402 مبینا قیطاسی پاسخ دهید

  سلام علم فنگ شویی معتقده با حذف وسایل اضافه از اطرافمون میتونم ورود انرژی بیشتر رو تجربه کنیم و استفاده از سنگ نمک ها هم به شرط قرار گرفتن در مکان مناسب واقعا موثر هستند. تشکر محتوای ارزشمندتون

  • 30 اردیبهشت 1402 مدیریت سایت پاسخ دهید

   سلام مبینا عزیز
   ممنون از اینکه همراه ما هستید و خوشحالیم که تجربه های خوتان را با ما به اشتراک گذاشتید.

 • 15 اردیبهشت 1402 شهاب مرادی پاسخ دهید

  این روزها توی هز جمعی وارد میشی در مورد فنگ شویی و سنک نمک صحبت میکنن من خودم استفاده نکردم میخوام بدون این روشها تاثیری هم دارند؟

  • 4 خرداد 1402 مدیریت سایت پاسخ دهید

   شهاب عزیز سلام
   خوشحالیم همراه بلوسالت هستی
   اثر بخشی فنگ شویی مخصوصا در زندگی روزمره ثابت شده است

 • 16 اردیبهشت 1402 رسول طایفه پاسخ دهید

  سلام گرفتید که خاصیت یونیزاسیون (یونیزه کردن) نمک در جوار بدن انسان باعث شده که افراد حس آرامش پیدا کنند، چطوری این اتفاق میوفته؟؟

  • 4 خرداد 1402 مدیریت سایت پاسخ دهید

   رسول عزیز سلام
   از فیدبک شما بسیار ممنونیم، از ترکیب عناصر نمک با هوا و دمای ممحیط یونیزاسیون اتفاق می افتد و تاثیرات مثبتی روی بدن انسان دارد.

 • 17 اردیبهشت 1402 حنا سامانی پاسخ دهید

  وقتی سنگ نمک طولانی مدت داخل اتاق یا محیط باشه و انرژی های منفی رو به خودش بگیره سطحش صاف میشه انگار ناهمواری های روی سنگ از بین میرن…

  • 28 اردیبهشت 1402 مدیریت سایت پاسخ دهید

   حنا عزیز سلام
   از فیدبک شما بسیار ممنونم و خوشحالیم که تجربه اتون رو با ما درمیان گذاشتید.

 • 20 اردیبهشت 1402 جواد همتی پاسخ دهید

  فنگ شویی معتقده که سنگ نمک در مجاورت بدن انسان نوعی یونیزاسیون طبیعی یا شارژ الکتریکی به وجود میاره که منجر به آرامش، توانمندی و بهبود سیستم دفاعی بدن میشه.

  • 21 اردیبهشت 1402 مدیریت سایت پاسخ دهید

   سلام جواد عزیز
   دقیقا همینطوره اثر یونیزاسیون سنگ نمک روی بدن انسان ایجاد آرامش و انرژی میکند. ممنونیم از فیدبک ارزنده شما.

 • 20 اردیبهشت 1402 مهدی آزادی پاسخ دهید

  بعضی ها باور دارن که سنگ نمک برای چشم زخم خیلی خوبه و تاثیر جدی داره

  • 21 اردیبهشت 1402 مدیریت سایت پاسخ دهید

   سلام مهدی عزیز
   از فیدبک شما بسیار ممنونم، درسته باور بر این هست که سنگ نمک با دفع انرژی های منفی برای چشم زخم تاثیر خوبی دارد.

2020-2024 BLUESALT24 - All Rights Reserved©